Install. Use. Learn.

Radiometer LIVE

Radiometer LIVE to program obsługi klienta, za pomocą którego wspieramy Cię przez cały okres korzystania z produktów i rozwiązań firmy Radiometer.

Na podstawie opinii i uwag naszych klientów opracowaliśmy program Radiometer LIVE, aby zapewnić:

  • Płynny proces instalacji
  • Optymalne wykorzystanie naszych produktów i rozwiązań w celu zapewnienia największych korzyści dla pacjentów i personelu
  • Wysokiej jakości szkolenia w dowolnym czasie i miejscu

Radiometer Live

Radiometer LIVE oferuje usługi i narzędzia w trzech kategoriach:

Instalacja

Wiemy, że płynna instalacja jest ważna, aby móc szybko i wydajnie korzystać z posiadanego produktu i rozwiązania. Aby to mogło się spełnić na bieżąco śledzimy cały proces w celu zapewnienia jak najwyższej jakości instalacji.

Użytkowanie

Nasi wykwalifikowani specjaliści ds. produktów i usług oferuje bezpośrednie wsparcie, niezbędne wskazówki techniczne oraz wiedzę, zawsze kiedy i gdzie jest to potrzebne – w Państwa placówce lub za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Szkolenie

Szkolenie i ustawiczne kształcenie pracowników jest kluczowym priorytetem dla większości placówek opieki medycznej. Rozumiemy to i dlatego zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów z całego świata, którzy przeprowadzają szkolenia w szerokim zakresie. Nasz program szkoleniowy oferuje różnorodne narzędzia i usługi, aby dostarczyć intensywne, niestandardowe szkolenie operatorów przez cały okres korzystania z produktów rozwiązania firmy Radiometer.

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies

Pliki cookies
Zapomniałem hasła
Użytkownik nie znaleziony
Wyślij
Pracownik Radiometer? Wpisz nazwę użytkownika sieciowego, aby zresetować hasło
Wysłaliśmy e-mail, aby zresetować hasło
Zresetuj hasło
Hasło zostało zmienione
Wymagana zmiana hasła
Żeby korzystać z MyRadiometer prosimy o zmianę hasła
Hasło zostało zmienione