Szkolenia dla użytkowników

Zaoszczędź cenny czas dzięki dobrze zarządzanym, niestandardowym szkoleniom

W dynamicznym środowisku, w którym szybko podjęta decyzja może ocalić życie, prawidłowy poziom kompetencji ma kluczowe znaczenie.

Przy niewielkiej ilości czasu i wielu obsługiwanych urządzeniach szkolenie jest codziennością większości pracowników służby zdrowia. Jednakże jeśli szkolenie nie zostanie odpowiednio zaplanowane, ukierunkowane, zarządzane i utrwalone, wiedza personelu może ulec zapomnieniu, a jego cenny czas zmarnowany.

Program szkoleniowy firmy Radiometer pomaga skutecznie ustalać właściwe kompetencje i zarządzać nimi w zależności od zakresu obowiązków personelu.

Program ten koncentruje się także na zapewnieniu zgodności z przepisami, pomagając uzyskać i udokumentować wymagane kompetencje oraz udostępnić właściwe dokumenty na żądanie.

5-elementowe, intensywne szkolenie

Program szkoleniowy firmy Radiometer zaspokaja potrzeby w zakresie różnych stylów szkoleniowych, uwzględniając powtórki najważniejszych informacji, czas na zastanowienie się i praktykę, aby zapewnić jak największą intensywność w poświęconym czasie.

Nazywamy to intensywnym procesem szkoleniowym. Obejmuje on pięć elementów:

  • Planowanie umożliwia tworzenie indywidualnych planów szkoleniowych w zależności od stanowiska i pożądanego poziomu kompetencji uczestnika.

  • Szkolenie wstępne przygotowuje uczestnika do zajęć praktycznych dzięki wysokiej jakości szkoleniu internetowemu, które pozwala zapoznać się z podstawowymi informacjami. Dzięki temu uczestnik może zastanowić się nad posiadaną wiedzą i przygotować się do zadawania pytań w trakcie późniejszej sesji praktycznej. Szkolenie zapewnia efektywne wykorzystanie czasu uczestnika i instruktora.

  • Szkolenie praktyczne daje uczestnikowi możliwość wykonania zadań pod bezpośrednim nadzorem instruktora.

  • Proces certyfikacji umożliwia sprawdzenie kompetencji i ich udokumentowanie do celów prawnych.

  • Proces recertyfikacji zapewnia ugruntowanie wiedzy i zapewnienie stałej zgodności.

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies

Pliki cookies
Zapomniałem hasła
Użytkownik nie znaleziony
Wyślij
Pracownik Radiometer? Wpisz nazwę użytkownika sieciowego, aby zresetować hasło
Wysłaliśmy e-mail, aby zresetować hasło
Zresetuj hasło
Hasło zostało zmienione
Wymagana zmiana hasła
Żeby korzystać z MyRadiometer prosimy o zmianę hasła
Hasło zostało zmienione