CSR — partnerstwo dla rozwoju

Radiometr jest aktywnie zaangażowany w szereg inicjatyw w zakresie CSR

Produkty firmy Radiometer pomagają lekarzom w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów w stanie krytycznym. Firma Radiometer angażuje się w inicjatywy, które pomagają usprawnić leczenie osób w stanie krytycznym na całym świecie, a zwłaszcza w krajach rozwijających się.

Firma Radiometer aktywnie wspiera program ONZ Millennium Development Goals 2015 i wysiłki tej organizacji w zakresie ograniczenia umieralności dzieci. Wierzymy, że analizatory przeznaczone do intensywnej terapii oraz wiedza, powinny być dostępne tam, gdzie są potrzebne.

Firma Radiometer angażuje się także w partnerstwo z rządami i głównymi placówkami służby zdrowia w krajach rozwijających się, udostępniając swoją wiedzę o diagnozowaniu pacjentów w stanie krytycznym za pomocą analizatorów parametrów krytycznych.

Szkolenia przeznaczone są dla lekarzy oraz pielęgniarek, pracujących w szpitalach prywatnych, publicznych i wyznaniowych. Obejmują one szeroki zakres problemów teoretycznych i praktycznych związanych z diagnozowaniem pacjentów w stanie krytycznym, którzy mogą cierpieć z powodu infekcji HIV/AIDS lub gruźlicy.

Pobierz:

CSR report 2013CSR report 2011-2012CSR report 2010

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies

Pliki cookies
Zapomniałem hasła
Użytkownik nie znaleziony
Wyślij
Pracownik Radiometer? Wpisz nazwę użytkownika sieciowego, aby zresetować hasło
Wysłaliśmy e-mail, aby zresetować hasło
Zresetuj hasło
Hasło zostało zmienione
Wymagana zmiana hasła
Żeby korzystać z MyRadiometer prosimy o zmianę hasła
Hasło zostało zmienione